MatrixRooms: Difference between revisions
Phanirithvij (talk | contribs) m fix matrix space link |
Phanirithvij (talk | contribs) m add nixos wiki channel |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
|[https://matrix.to/#/#nix-lang:nixos.org #nix-lang:nixos.org] | |[https://matrix.to/#/#nix-lang:nixos.org #nix-lang:nixos.org] | ||
|Nix Language | |Nix Language | ||
|- | |||
|[https://matrix.to/#/#wiki:nixos.org #wiki:nixos.org] | |||
|NixOS wiki chat | |||
|} | |} | ||