NixOS on ARM: Difference between revisions

imported>Makefu
No edit summary
imported>Samueldr
m Adds PINE64 A64-LTS
Line 81: Line 81:
| 4× Cortex-A7 @ 1.6 GHz
| 4× Cortex-A7 @ 1.6 GHz
| 1 GB
| 1 GB
| SD/microSD
|-
| PINE64
| [[NixOS_on_ARM/PINE A64-LTS|PINE A64-LTS]]
| Allwinner R18
| AArch64
| 4× Cortex-A53 @ ? GHz
| 2 GB
| SD/microSD
| SD/microSD
|-
|-