NixOS on ARM: Difference between revisions

imported>Makefu
add Firefly AIO-3399C
imported>Samrose
m adding page and specs for bpi m64
Line 64: Line 64:
| 1 GB
| 1 GB
| SD, SATA
| SD, SATA
|-
| Banana Pi M64
| [[NixOS_on_ARM/Banana Pi M64|Banana Pi M64]]
| Allwinner A64
| ARMv8
| 4× Cortex-A53
| 2 GB
| microSD, 8GB eMMc
|-
|-
| BeagleBoard.org
| BeagleBoard.org